• Płatności

Zgodnie z treścią Uchwały  nr XLIX/1205/2017 z 25 maja 2017 roku Rady m. st. Warszawy, w publicznych przedszkolach prowadzonych przez m. st. Warszawę bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka nad dziećmi realizowane będą w całym czasie ich pracy. Oznacza to całkowitą likwidację opłat za zajęcia w przedszkolach. Nowe przepisy weszły w życie od 1 września 2017 roku.

Urząd m. st. Warszawy zapewnia dwie godziny bezpłatnych zajęć dodatkowych w przedszkolach. O ich wyborze decyduje dyrektor placówki w porozumieniu z rodzicami. W naszym przedszkolu są to dwie godziny gimnastyki korekcyjnej.

Naliczanie opłat

Rodzaj opłaty Wysokość opłaty
          Stawka żywieniowa 16,00 zł dziennie za 3 posiłki (śniadanie - 4 zł.; obiad - 9,00 zł.; podwieczorek - 3 zł.)
          Fundusz Rady Rodziców indywidualnie zadeklarowana kwota (gotówka)

NUMER KONTA BANKOWEGO Przedszkola:

71 1030 1508 0000 0005 5060 7069 – konto do wpłat za żywienie dzieci.

Opłaty wnosi się przelewem na wskazany numer rachunku bankowego, po uzgodnieniu jej wysokości z intendentem placówki (z uwagi na odpisy za nieobecności dziecka) do 10-go dnia każdego miesiąca.

Wpłaty na rzecz Rady Rodziców (wg deklaracji) przyjmowane są tylko gotówką w kasie przedszkola.

Zwrot opłat za żywienie:

 1. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu opłata za pierwszy dzień nieobecności podlega zwrotowi jeżeli: rodzic/prawny opiekun poinformuje przedszkole o nieobecności i przewidywanym czasie jej trwania najpóźniej do godziny 9.00.
           2. W przypadku niezgłoszenia nieobecności dziecka do godziny 9.00 w pierwszym dniu nieobecności zwrotowi podlega oplata tylko za pozostałe dni nieobecności.